KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13429279
nr 1342 9279
Gerhard Nordström
(f. 1925), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1956. Motivet: 40x30cm
Gerhard Nordström, svensk målare och grafiker född 1925 i Lund.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:56:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
Gerhard Nordström
Läs mer om Gerhard Nordström