MÖBLER / Bord / Soffbord 11457118
nr 1145 7118
Soffbord
Folke Ohlson, 'Florida', teak, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 56 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:18:13
20/11 18:18:41
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal