KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044048
nr 1204 4048
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Skälsö Fiskeläge, Gotland, signerad. Olja på pannå, 38x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:57:49
700 kr
800 kr
900 kr
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt