KONST / Litografier / Färglitografi 14997210
nr 1499 7210
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/200 cm, yttermått inklusive ram: 47x61 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:21:08
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist