MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 16186249
nr 1618 6249
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Farmor,
Kondition: Renoveringsobjekt slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:38:26
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr