GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar på fot 9591097
nr 959 1097
Skålar på fot
one pair, cut glass, 19th century, length: 30 cm, height: 24 cm, nagg.
Ett par, kristall, 1800-tal, längd: 30 cm, höjd: 24 cm
Condition: nagg
2000
SEK 1000
Monday May 4 2015
at 18:22:18
1/5 17:03:47
4/5 18:00:57
Halvkristall