KONST / Litografier / Färglitografi 13152094
nr 1315 2094
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 252/360, "Norska Havet". Motivet: 39x53cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:35:58
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
23 mar
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg