KONST / Litografier / Färglitografi 16484026
*
nr 1648 4026
Paul Guiramand
(1926-2007), Frankrike
Signerad, numrerad 139/600. Färglitografi, bildmått: 21x17cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 04:13:03)
Uppdatera
Visning
fredag 4/10, lördag 5/10, söndag 6/10 och måndag 7/10
Auktionen
avslutas:
måndag 7 oktober kl 18:37:31
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Paul Guiramand
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.
Läs mer om Paul Guiramand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 21x17cm europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad paul guiramand
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:49
-
3330 Färglitografi
Leida Rives (1915-1989), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:09
-
4052 Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:08
-
3014 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:18
-
4015 Färglitografi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 19:44
*
Paul Guiramand
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.
Läs mer om Paul Guiramand
nr 1648 4026
Paul Guiramand
(1926-2007), Frankrike
Signerad, numrerad 139/600. Färglitografi, bildmått: 21x17cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 04:13:03) Uppdatera |
Visning |
fredag 4/10, lördag 5/10, söndag 6/10 och måndag 7/10 |
Auktionen avslutas: |
måndag 7 oktober kl 18:37:31 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Paul Guiramand
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.Läs mer om Paul Guiramand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 21x17cm europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad paul guiramand
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:49 -
3330 Färglitografi
Leida Rives (1915-1989), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:09 -
4052 Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:08
-
3014 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:18 -
4015 Färglitografi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 19:44