KONST / Litografier / Färglitografi 7439353
nr 743 9353
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi , Lennart Rodhe (1916-2005), signerad. 1973, 38/50, motivets mått: 20x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:03:56
300 kr
500 kr
27 feb
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe