BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 10941529
nr 1094 1529
Bordsfotogenlampa
längd (a)
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:11:16
300 kr
350 kr
450 kr