KONST / Litografier / Färglitografi 12156070
nr 1215 6070
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, "Instängd". Signerad, daterad -80, numrerad 153/360. Motivet: 64x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:44:14
3/11 17:18:05