KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8584551
nr 858 4551
Gustaf Isander
(1863-1929), Sverige
Etsning, Gustaf Isander (1863-1929), signerad. 1920, motivet: 20x15
Kondition: oramad
Gustaf Isander, svensk målare född 1863, död 1929.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2013
kl 18:52:13
11/11 18:02:51