KONST / Litografier / Färglitografi 15207014
nr 1520 7014
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 178/200. Färglitografi, bildmått: 66x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:47:05
100 kr
500 kr
700 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg