KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774150
nr 1577 4150
Carlström, Sandhamn. Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:09:30
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr