KONST / Litografier / Litografier 12257162
nr 1225 7162
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, daterad 1985, bladets mått: 24x26 & 23x31 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:33:45
17/12 14:04:39
17/12 16:51:35