KONST / Litografier / Litogarfi 8471636
nr 847 1636
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litogarfi, Peter Dahl (f, 1934), 'Frö' 181/250, signerad, motivets mått: 80x55
Kondition: slitage, skador
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:08:03
150 kr
150 kr
250 kr
250 kr
16 sep
Peter Dahl (f. 1934)