KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7495550
nr 749 5550
Gouache
Kina, signerad, Barn med fjärilshåvar, 50 x 60
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:16:29
26/3 14:51:45
100 kr
26/3 19:10:35
Gouache