FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chair 9177538
nr 917 7538
SWIVEL CHAIR
Victorian style, wear, damages.
Nyrokoko
Condition: slitage, skador
400
SEK 300
Monday October 13 2014
at 19:11:45
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr