KONST / Litografier / Grafiska blad 14576209
nr 1457 6209
Grafiska blad
4 st, Efter von Wright, Fåglar. Bildmått: 36x26, yttermått inklusive ram: 43x33 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:44:34
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)