KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873011
nr 1587 3011
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på pannå, 98x68 cm, yttermått inklusive ram: 110x80 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:27:06
11/12 19:57:16
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer