KONST / Litografier / Färglitografi 15904070
nr 1590 4070
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 71/360, "Mozart K516". Färglitografi, bildmått: 44x48 cm, yttermått inklusive ram: 65x66 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:13:47
15/1 13:46:00