KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347439
nr 734 7439
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, 2 st, Björn Krestesen (f. 1951), Porträtt, signerade, motivets mått: 23x16, resp 17x12
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:43:57
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr