KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9411264
nr 941 1264
Blandteknik
Pelle Åberg (1909-1964), "Drömmande par i solnedgången", signerad.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
fredag 27 februari 2015
kl 08:33:33
11/2 16:27:55
200 kr