KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835104
nr 1383 5104
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stadsbild. Olja på pannå, 35x26, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:09:15
7/3 16:58:14
100 kr
7/3 18:11:44