ART / Oil paintings / Oil painting 7528601
nr 752 8601
OIL PAINTING
signed, seascape, 19th century, 26x43,
Signerad, Marin, 1800-tal, 26x43
1000
SEK 700
Monday April 9 2012
at 19:54:37
8/4 22:56:44