![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 6068281
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien grafik japan japansk linoleumsnitt träsnitt vattenfärg
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien grafik japan japansk linoleumsnitt träsnitt vattenfärg
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:57