KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14997110
nr 1499 7110
Akvarell
Kina, 1900-tal. Akvarell, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:06:39
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)