KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13834115
nr 1383 4115
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 45/65, daterad -83. Oramat löst blad. Motivet: 88x59 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:42:28
100 kr
150 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner