KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099276
nr 1209 9276
Hans W Sundberg, Komposition, signerad. Olja på pannå, 65x94
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:45:01
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)