MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16229127
nr 1622 9127
Byrå
rokokostil, Stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:07:33
300 kr
350 kr