ART / Lithographs / Gravyrer+litografi 9344267
nr 934 4267
Gravyrer+litografi
3 pcs, 19th century, en med skadat glas.
3 st, 1800-tal
Condition: en med skadat glas
SEK 350
Monday January 12 2015
at 18:44:23
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion