MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 12275259
nr 1227 5259
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil. Diameter: 105, höjd: 74,2 st ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:49:55
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
Den Gustavianska stilen