KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 3605393
nr 360 5393
Gouache
signerad E.A, 'Musikstund' 50x27
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2005
7/5 11:58:03
Gouache