KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391117
nr 1139 1117
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), "Colgateval", 76/150, signerad, motivet: 34x41
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:39:38
23 okt
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander