BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8941048
*
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:39:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 12:14:24
1
300 kr
4/5 14:11:33
2
500 kr
5/5 17:29:13
3
400 kr
5/5 17:29:22
3
700 kr
5/5 19:35:06
4
800 kr
8/5 18:50:57
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 12:14:24 | 1 | 300 kr |
4/5 14:11:33 | 2 | 500 kr |
5/5 17:29:13 | 3 | 400 kr |
5/5 17:29:22 | 3 | 700 kr |
5/5 19:35:06 | 4 | 800 kr |
8/5 18:50:57 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30