KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11987267
nr 1198 7267
Eric Lundgren
(f. 1907), Sverige
Oljemålning, Motiv vid kaj, signerad. Olja på duk, 64x44 cm
Eric Lundgren, född i Västerås 1907, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:40:37
150 kr