MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5922166
nr 592 2166
Chiffonjé
Gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny med intarsia, längd: 102, djup: 45, höjd: 135
Kondition: saknar skiva, slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:26:45
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen