KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16292103
nr 1629 2103
Anna Ödman
(1876-1960), Sverige
Kolteckning, Signerad, daterad 1902, studie, yttermått inklusive ram: 118x75 cm
Anna Ödman, svensk målare född i Härnösand 1876, död i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:09:26
15/6 08:54:12
600 kr
16/6 14:17:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anna Ödman
Läs mer om Anna Ödman