KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693428
nr 1369 3428
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -55. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:31:31
19/12 16:02:19
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson