KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411297
nr 1241 1297
Gunnar Holst. Signerad, daterad 1979, Järntorget Göteborg. Olja på duk, 60x73
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:57:20
350 kr