KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13485284
nr 1348 5284
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 27/50. Oramat löst blad. Bladets mått: 70x81,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:47:44
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander