MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Fortunaspel 9603473
nr 960 3473
Fortunaspel
early 20th century, length: 78 cm, proveniens Odensviholm,
tidigt 1900-tal, längd: 78 cm, proveniens Odensviholm
600
SEK 250
Monday May 11 2015
at 18:46:20
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr