KONST / Litografier / Färglitografi 11744078
nr 1174 4078
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Rådjurshuvuden. Signerad, daterad -86, numrerad 183/190. Motivet: 34x24 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:30:59
9/4 18:25:13