KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14499014
nr 1449 9014
Göran Hausenkamp
(f. 1962), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Avatar". Signerad, numrerad 3/100, Tryck på duk. Bildmått: 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 61x48 cm, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:27:44
19/2 11:24:18
Göran Hausenkamp
Läs mer om Göran Hausenkamp