![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Soffbord 9952098
*
nr 995 2098
Soffbord
med tidningshylla, Mahogny, längd: 94 cm, djup: 51 cm, höjd: 57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:33:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 17:47:17
1
450 kr
16/11 17:47:24
2
450 kr
16/11 17:47:24
1
450 kr (Budbetjänt)
16/11 17:47:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord mahogny soffbord tidningshylla trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:02
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:36
-
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2098
Soffbord
med tidningshylla, Mahogny, längd: 94 cm, djup: 51 cm, höjd: 57 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 17:47:17 | 1 | 450 kr |
16/11 17:47:24 | 2 | 450 kr |
16/11 17:47:24 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:47:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord mahogny soffbord tidningshylla trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:02 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:36 -
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42