KONST / Litografier / Färglitografi 9884241
nr 988 4241
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), 326/360, Stockholmsmotiv, signerad -95, motivet: 27x47
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:30:46
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
19 okt
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson