KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12257027
nr 1225 7027
Lise Blaabjerg
(f. 1939), Danmark
Oljemålningar, 3 st, Provence. Signerade 2000. Olja på duk, ca 18x10 cm
Lise Blaabjerg, dansk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:43:03
13/12 22:51:07