KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495144
nr 1549 5144
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hamnmotiv. Olja på duk, 35x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juni 2023
kl 21:00:26
150 kr