KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8684090
nr 868 4090
Akvarell
Oskar Bergman (1879-1963), signerad, Björkar, 9x12
Utrop:
10.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:05:25
5/1 14:33:43