MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10212259
nr 1021 2259
Sekretär
Mahogny, Sengustaviansk, längd: 100 cm, djup: 46 cm, höjd: 118 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 februari 2016
kl 18:58:51
24/2 18:59:37